מוזס יהודה ונח 13, תל-אביב

0732-0732-55

תהיו אתם הבנק
ותנו לכסף שלכם להרוויח כסף

שלומי תורג'מן, מייסד ומנכ"ל משותף ב-BTB

יש לכם פיקדון בנקאי או תכנית חיסכון? אתם מפסידים כסף... והרבה!

לרובינו יש פיקדון בנקאי בסכום כלשהו או תכנית חיסכון לילדים למטרה כלשהי. למה? ככה! כי לזה נולדנו, זה מה שמקובל, והתרגלנו לנהל את הכסף בבנק מבלי לחשוב הרבה. אבל האם אנחנו צריכים להפסיד כסף כדי להחזיק אותו בבנק? האם זה הוגן שעל אף שאנחנו מפקידים בבנק כסף ולא מרוויחים – הבנק ישתמש בכסף שלנו וירוויח לבדו? גם אם זה לא הוגן זה בדיוק מה שקורה – הבנק משתמש בכספי הפיקדון או החיסכון שלכם, נותן את הכסף שלכם כהלוואה ומרוויח ריבית דריבית על הכסף שלכם.
כל איש כספים, וודאי בנקאי, יסכים שהמנגנון העוצמתי והוודאי ביותר להרוויח כסף הוא מנגנון הריבית דריבית. אלברט איינשטיין אמר פעם ש"ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל. מי שמבין זאת, מרוויח. מי שלא – משלם". אז מדוע אנחנו משלימים עם העובדה שאנחנו מקבלים על הפיקדון בבנק ריבית בגובה של כ-0.1 אחוז לשנה בעוד הבנק מלווה את הכסף שלנו, נהנה מריבית דריבית ועושה עם הכסף שלנו עוד כסף? 

ניקח לדוגמה פיקדון על סך 100,000 ₪. זה סכום שהרבה משפחות נותנות לו "לנוח" בפק"מ שמתחדש מדי שנה או חודש, וכמעט שאינו נושא ריבית כלשהי.
נאמר למשל, שסכום כזה יושב בבנק 3 שנים (בעוד אתם לא מוסיפים לו כסף ולא מושכים אותו). אתם יודעים מה יהיה הסכום לאחר 3 שנים? בריבית בנקאית על פיקדון לסכום כזה בגובה 0.1% אתם תזכו להרוויח לאחר 3 שנים 300 שקלים שלמים. האם זה כדאי? התשובה כנראה ברורה. 

לעומת זאת, פלטפורמת Be The Bank, הפעילה משנת 2014 ולה אלפי משקיעים, מציעה ללקוחותיה "להיות הבנק", להשקיע בהלוואות לבעלי עסקים מובחרים ולהרוויח את כל הריבית בעצמם – כאשר הריבית השנתית הממוצעת היא בגובה של כ-6.6%. אתם יודעים מה יהיה הרווח שלכם על השקעה של 100,000 ₪ ל-3 שנים בריבית כזו? 21,135 ₪. 21,135 ₪ על השקעה סולידית, פשוטה, המתאימה לכל אדם המעוניין להשקיע – גם ללא ידע קודם בהשקעות. 

מדובר ביותר מ-20 אחוזים ריבית בשלוש שנים בלבד – לעומת כאפס אחוז ריבית שהבנק נותן. 

וזו כמובן, רק נקודת ההתחלה. ריבית דריבית זהו מכשיר שממש גורם לכסף לעבוד בשבילכם ואפשר ממש להתעשר ממנגנון צבירת כספים זה. זה כמו להיות בעלים של דירה מבלי לרכוש דירה – כאשר הנכס הוא הכסף שלכם המייצר עבורכם ריבית – עוד כסף. כך, ככל שתשכילו להפנות יותר ויותר כספים שיעבדו במתכונת של ריבית דריבית, כך תרוויחו יותר מבלי להתאמץ. וכל המקדים הרי זה משובח.

השאירו פרטים ונשמח לספר לכם על ההשקעה הסולידית של BTB הכוללת מנגנון ריבית דריבית 

מה זה בדיוק ריבית דריבית? צפו בסרטון של משרד האוצר

אהבתם? נשמח אם תשתפו

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. אין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2020, מוזס יהודה ונח 13, בית אגיש-רבד, תל אביב