אלון כץ, משנה למנכ"ל ומייסד BTB בכנס "עדיף": "פיתחנו מנגנון המאפשר הנזלת כספים בצורה פשוטה, יעילה וטכנולוגית"

אתמול נערכה הועידה השנתית להשקעות אלטרנטיביות של "עדיף" בכפר המכביה, בה השתתפה BTB יחד עם בתי ההשקעות המובילים בארץ וחלק מהקרנות הגדולות בעולם. הוועידה התמקדה בהוראות הרגולציה של רשות שוק ההון ורשות ני"ע ובאפיקי ההשקעה הרלוונטים לתקופה של ריבית גבוהה ומיפוי סיכונים.
אלון כץ, משנה למנכ"ל ומייסד BTB אמר אתמול בוועידה על ההשקעה באמצעות פלטפורמת BTB: "פיתחנו מנגנון איזון כספים מתקדם ואוטומטי שמאפשר למשקיעים להנזיל כספים המושקעים בהלוואות בצורה פשוטה, יעילה וטכנולוגית".
תודה ל-"עדיף תקשורת" על ההזמנה להשתתף בכנס המקצועי. נתראה בכנס הבא!

נשמח לדבר איתכם:

אהבתם? נשמח אם תשתפו

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn

פוסטים אחרונים

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. החברה היא מפעילת מערכת לתיווך באשראי, מספר רישיון 56406.