חסכו עוד היום של מחר

לא משנה אם אתם חוסכים לילדים, לדירה או לחופשה החלומית הבאה שלכם - BTB kids הוא החיסכון בשבילכם

החל מ-200 ש"ח  בחודש

ריבית של 5%-8% 

יצירת חשבונות ברגע

חיסכו לכל מטרה

צפו וגלו כיצד להפוך את ההשקעה שלנו לעתיד שלהם

נגן וידאו

מדוע כדאי לחסוך באמצעות BTB kids?


יש לכם שאלות? לנו יש תשובות!

פתיחת חשבון בפלטפורמה ויצירת חשבון לחיסכון מומלצת לכל אדם המעוניין לקבל ריבית גבוהה יותר על הכסף שלו, בין אם הוא מושקע באפיק השקעה אחר או שהכסף שלו "שוכב" בפק"מ בבנק. לקוחות BTB מרוויחים ריבית ממוצעת של 6.8% על ההלוואות (לעומת 0.1% שמקבלים על כסף בפק"מ בבנק). 

חוקי לחלוטין. ביום 1.2.18 נכנס לתוקף החוק להסדרת השקעות P2P, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ז-2017. נציין, כי BTB הייתה פעילה מאוד בהליך החקיקה, והיא פועלת באישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, שהיא הרגולטור האחראי על פעילות הפלטפורמות. לצפייה באישור המשך העיסוק של בי.טי.בי לחץ כאן

על לקוחות חדשים המעוניינים לפתוח חשבון משקיע בפלטפורמה להפקיד סכום מינימלי של 2,000 ש"ח. לאחר הפקדה זו, ולאחר שמתקבל אישור על שיוך הכספים, ניתן להעביר כל סכום בהעברה בנקאית חד-פעמית או בהוראת קבע, כאשר ההמלצה בהוראת קבע עומדת על מינימום 200 ש"ח בחודש.

כל כספי המלווים מופקדים לחשבון נאמנות . כמו כן, כל כספי הלווים מופקדים לחשבון הנאמנות ומחשבון הנאמנות מועברים החזרי ההלוואות למלוויםוישנה הפרדה מוחלטת בין כספי החברה לבין כספי המשקיעים.

ממש לא. הפקדת הכספים וסכומם נתונה לשיקול דעתכם ובהתאם לרצונכם ויכולתכם. איננו מחייבים בהפקדה חודשית. 

 הפיזור מתבצע באופן אוטומטי בידי המערכת. עד היום תיקו של כל מפקיד התפזר במלואו בתוך כשבועיים בממוצע. הפיזור הראשוני הוא של 30-40 הלוואות, כאשר לאחר מכן התיקים ממשיכים להסתעף להלוואות נוספות מההחזרים החודשיים של ההלוואות. לקוח שממחזר את כספו במשך שנה נחשף לכ-100 הלוואות בממוצע, ובכל מקרה, על מנת לצמצם את הסיכון – לא יותר מ-3 אחוזים מכספו של מלווה יופנו להלוואה אחת (למעט הלוואות זהב בהן החשיפה גדולה יותר אך מגובה בבטוחה נוספת מלבד לערב/לווה נוסף). 

רוב ההלוואות ניתנות לתקופות של 4-6 שנים. הפלטפורמה מציעה גם הלוואות זהב, הלוואות גדולות המגובות בבטוחה משמעותית בנוסף להתחייבויות הלווים, הניתנות לתקופה של עד 12 שנים.

ב-BTB הליך חלוקת הכספים להלוואות השונות הוא אוטומטי לחלוטין, והמשקיע אינו נדרש לסנן מאות בקשות להלוואות כפי שקורה בפלטפורמות האחרות. 

כספי ההשקעה יינתנו כהלוואות לבעלי העסקים לתקופה של 4-12 שנים, אך יש למשקיעים גישה לכספים שלהם בכל שלב. בפני המשקיעים עומדות שתי אפשרויות למשוך את כספי השקעתם:

  1. לבטל את מחזור ההלוואות ולמשוך כל סכום שחוזר מהלוואה.
  2. לבחור סכום שברצונם למשוך, ולבקש למכור את הלוואותיהם למשקיעים אחרים בעזרת כלי המכירה האוטומטי שלנו. מכירת ההלוואה היא ללא עלות. הליך המכירה מהיר בדרך כלל – אך המכירה אינה רגעית, והיא תלויה בכמות המשקיעים האחרים המחפשים להשקיע באותו זמן. ניתן לבקש למכור את כל ההלוואות הפעילות ללא ירידת ערך, למעט הלוואות עם בעיית אשראי מתמשכת אותן ניתן לבקש למכור בשווי מופחת (או לחלופין, לא למכרן ולהמשיך לקבל בגינן החזרים באמצעות מנגנון הקופה לערבות הדדית).

לכל הלוואה ישנם מאפיינים משתנים כמו גודל, ותק, איכות הלווים/הערבים, סקטור ועוד – אשר ישפיעו על שיעור הריבית.

מנגנון ה-Reinvest מאפשר להשקיע את כספי ההחזר החודשי מחדש – מה שמוכר בציבור כ-"ריבית דריבית". בדרך זו ניתן להגדיל את הריבית באופן משמעותי, ואכן, מרבית המלווים שלנו בוחרים בדרך זו. מנגנון זה אינו פוגע באפשרויות המכירה, וניתן לבקש למכור את התיק בכל רגע נתון.

כדי להגביר את ההגנה מפני תנודות וכשלים, ייסדנו את הקופה לערבות הדדית. במסגרת זו, נכון להיום, כל משקיע מפריש מכל הפקדה ומכל תקבול 1% מהסכום לטובת הקופה. הקופה משלמת מהיתרה לתיקו של המשקיע את חלקו בהלוואה הנמצאת בבעיית אשראי בהתאם לכללי הפלטפורמה. חשוב להדגיש שהסכום שמופרש לקופה לערבות הדדית לא חוזר למלווה בעת משיכת הכסף אלא משמש מעין "כלי ביטוחי" למקרה של כשל בתשלום.

ניתן להתקשר ולקבל סיוע ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו בטלפון 0732-0732-55 בכל יום עסקים בין השעות 9:00-18:00. 

שמרו על קשר

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2019, מוזס יהודה ונח 13, בית אגיש-רבד, תל אביב

גלילה לראש העמוד

מעדיפים לשוחח?

השאירו פרטי קשר ונציג ישמח לחזור אליכם עם כל הפרטים