וובינר מיוחד עבור קבוצת
"הומאיגד - השכלה ושירותים פיננסים"
בנושא: השקעות חברתיות בתקופת נגיף הקורונה

דני גדייב, מנכ"ל חברת "הומיגאד שירותים פיננסיים", מארח את אלון כץ, מייסד BTB ISREAL ומנכ"ל משותף ואת רועי חתוקה, מנהל מערך מפיצים

נגן וידאו

הטבה למצטרפים חברי הקבוצה

ימים
שעות
דקות
שניות
ההטבה הסתיימה. תודה לכל מי שהשתתף!

כל משקיע חדש אשר ירשם באמצעות הקישור שבתחתית ויפקיד 30 אלף ש"ח ומעלה עד ליום 30.6.20 יקבל הטבה של 200 ש"ח לחשבונו ב-BTB

* לקוח חדש הנרשם בעזרת הקישור ומפקיד סכום של 30,000 ₪ ומעלה לתקופה של 12 חודשים לפחות – במקרה בו הלקוח ימשוך כספים ותיקו ב-BTB יכיל סכום הקטן מהסכום המזכה BTB שומרת לעצמה את הזכות לקזז את סכום המבצע. אין כפל מבצעים. החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת וללא מתן התראה מראש. כפוף לתנאי המבצע.

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. אין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; בהרשמתך זו אתה נותן את הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מחברת בי.טי.בי ו/או ליצירת קשר ע"י נציג החברה (ניתן לבקש להסיר את עצמכם בכל שלב בהמשך).

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2021, החרש 8, תל אביב