מי אנחנו

BTB היא פלטפורמת ההלוואות החברתיות המובילה בישראל. הפלטפורמה החלה לפעול לפני כ-6 שנים – ברבעון הראשון של שנת 2014. מייסדי הפלטפורמה הם עו"ד שלומי תורג'מן ואלון כץ, המכהנים גם כמנכ"לים משותפים. בדירקטוריון החברה מכהנים ד"ר יעל בנימיני, אלי קדוש ודני כרוסט – בעלי ניסיון עשיר בעולם הבנקאות ונמנים על מיטב המומחים הכלכליים בישראל.

* לחצו על התמונה לפרטים נוספים

נאמני החשבון - חברת זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע"מ (BDO ישראל)

לצפייה באישור ניהול החשבון לחץ כאן

שלומי תורג'מן, מנכ"ל משותף ומייסד

עו"ד מומחה בתחום של יחסים בין בעלי מניות, יחסים תאגידיים והגבלים עסקיים. יועץ מיזוגים ורכישות, בניה ומימון של מיזמים משותפים, ומרצה למשפטים באקדמיה.

אלון כץ, מנכ"ל משותף ומייסד

לשעבר יועץ השקעות במרכז השקעות של בנק דיסקונט. בעל ותק של 7 שנים בשוק ההון, ובעל MBA.

דני כרוסט, יו"ר הדירקטוריון

דירקטור בחברת שירביט, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת ניסקו טלמטיקס מקבוצת ניסקו ארדן. הקבוצה פועלת בישראל, ספרד, ארה"ב, הודו וסין. בעברו היה בכיר בבנק איגוד, סמנכ"ל שיווק בארד טכנולוגיות מקבוצת ארד דליה, ובמשך מספר שנים מנהל מסחרי של חברות תעופה.

אלי קדוש, דירקטור

מילא במשך למעלה משלושים שנה מגוון רחב של תפקידים בכירים בבנק ישראל בתחומי העסקים, מטבע חוץ, בנקאות, תנועות הון ומאזן התשלומים. שימש כיו"ר קרן השתלמות של בנק ישראל וייצג את ישראל בקבוצות עבודה בינלאומיות בארגון OECD , Euro-Start ועוד. מכהן גם כיו"ר ועדת ההשקעות של חברת PPM ושל המח"ר.

ד"ר יעל בנימיני, דירקטורית

בכירה לשעבר בבנק לאומי ומנכ"לית החברות הראליות של הבנק. כיהנה כדירקטורית בחברות רבות שבבעלות בנק לאומי וכן לאומי למשכנתאות, בנק ישראלי ערבי, קשת ועוד. בנוסף מרצה לכלכלה באוניברסיטת תל אביב.
נאמני החשבון - חברת זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע"מ (BDO ישראל)

לצפייה באישור ניהול החשבון לחץ כאן

כתובות דוא"ל ליצירת קשר

מחלקת השקעות:

invest@btbisrael.co.il

מחלקת הלוואות:

loan@btbisrael.co.il

מחלקת שיווק ושיתופי פעולה:

marketing@btbisrael.co.il

פניות כלליות:

BTBISRAEL@btbisrael.co.il

נתקלתם בבעיה? נשמח אם תדווחו לנו בכתובת:

info@btbisrael.co.il

BTB בתקשורת

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2020, מוזס יהודה ונח 13, בית אגיש-רבד, תל אביב