תהיו אתם הבנק,
ותרוויחו ריבית

תנו הלוואות לבעלי עסקים ולבעלי נכסים, גוונו את תיק ההשקעות שלכם - ותרוויחו ריבית! פשוט, הוגן, חכם.

יבגניה דודינה

ריבית שנתית ממוצעת של כ-8.7% ברוטו

5 שכבות הגנה לביטחון ההשקעה 

פיזור מקסימלי עם טכנולוגיית B-Match

מתאים לכל סכום השקעה ללא הגבלה

מה אנחנו עושים בעצם?

  • מאז 2014 שאנחנו מחברים בין משקיעים ללווים, באמצעות טכנולוגיה פיננסית מתקדמת. וכשאנחנו אומרים "משקיעים", אנו מתכוונים לכל אחד ואחת מכם שרוצים להשקיע חכם וליהנות מהריבית.

 

  • כספם של המשקיעים נחלק בין ההלוואות באופן אוטומטי, על ידי מערכת B-Match שמייצרת לכל משקיע ומשקיעה פורטפוליו הלוואות בן מאות לווים שהולך וגדל. כל זה, בתהליך הלוואה פשוט ומהיר שאינו דורש מפגש בין המשקיע ללווים.

 

  • אצלנו, המשקיעים מקבלים גישה לאזור אישי מפורט ונגיש, בו ניתן לראות את פורטפוליו ההלוואות ולקבל מידע אודות ההלוואות, הסקטורים השונים, תנועות בחשבון ומצב הכסף. "שקיפות", כבר אמרנו?

 

  • חלוצי ההלוואות החברתיות בישראל זה תואר מחייב ובאמצעות השילוב בין טכנולוגיה פיננסית מתקדמת לאנליזה מקצועית – אנו מצליחים להנגיש עבורכם את בנקאות העתיד, וכל זאת ללא מתווכים, סניפים ומאות עובדים. ככה כולנו מרוויחים.

בעלי העסקים המובחרים של BTB

אולי לא תוכלו להכיר את בעלי ובעלות העסקים שבהם תשקיעו, אבל כן רצינו לתת לכם טעימה מההון האנושי שמאפיין אותם – חרוצים, מנוסים ומחויבים לצמיחת העסק שלהם.

השקעה סולידית,
עם טוויסט כחול לבן

ההלוואות שלנו לא ניתנות לכל עסק, אלא רק לכאלו בעלי רקורד מוכח ופעילות עסקית בת שנה לפחות, תזרים מזומנים ויכולת צמיחה.

ידעתם שהעסקים הקטנים והבינוניים מייצרים 54% מהתוצר המקומי הגולמי? כך שההשקעה שלכם, בכל סכום שלא תהיה, אשר מצטרפת לעוד אלפי משקיעים – מקדמת את הכלכלה ואת צמיחת המשק.

אנו מציעים הלוואות שוברות שוק לבעלי עסקים שמעוניינים ויכולים לצמוח – החל מ-100,000 ₪ ועד ל-1,000,000 ₪, לתקופות של 4-8 שנים. אה, וכמובן שיש גם הלוואות ארוכות יותר לבעלי נכסים – עד 40 שנים, כנגד שעבוד של נכס נדל"ני או פקדון כספי.

אז מה היה לנו? משקיעי BTB שמרוויחים את כל הריביות על ההלוואות ועסקים ובעלי נכסים ישראלים שמקבלים את האשראי לו הם זקוקים כדי להגשים את המטרות שלהם. פשוט, הוגן, חכם.

השקעה בטוחה יותר זה לא
סתם סלוגן בשבילנו

על מנת שההשקעה שלכם תהיה מפוזרת ומוגנת ככל האפשר,
יצרנו 5 הגנות חכמות שמפחיתות את הסיכון בצורה משמעותית:

אנליזה אנושית וטכנולוגית
לשם קבלת הלוואה, על הלווה להיות בעלים של פעילות עסקית בת שנה לפחות או בעל נכס. פרטי הלווה ייבדקו טכנולוגית, ולאחר עמידה בתנאי הסף שלנו, הדורשים מהלווה התנהלות כלכלית נורמטיבית, תבוצע אנליזה מפורטת בה תיבחן הפעילות העסקית. רק בהתאם לתוצאות תאושר ללווה הלוואה בריבית ובסכום המתאימים לו.
פיזור רחב
כספכם חשוב לנו. למרות שכל אחד מהלווים שלנו עבר אנליזה מפורטת, המערכות שלנו לא מאפשרות מקרה בו כספו של משקיע אחד יינתן ללווה בודד. לכן, BTB פיתחה מערכת ייחודית זוכת פרס BANKING TECH AWARDS בשם B-Match היוצרת בצורה אוטומטית פורטפוליו בן אלפי הלוואות (במסלול הכללי) לכל משקיע, כך שלא יותר מ-2 אחוז מכספכם יועבר להלוואה בודדת (למעט הלוואות זהב המגובות גם בשעבוד של נכס או כסף).
ערב ושטר חוב
ככלל, הלווים מחויבים לספק ערבים, אשר יחתמו על כל המסמכים המשפטיים, לרבות שטר חוב. הערבים הללו עוברים בדיקה מדוקדקת ע"י צוות האנליסטים שלנו כתנאי למתן ההלוואה, על מנת שבמידת הצורך (חס וחלילה) נוכל לפנות אליהם לגביית ההלוואה.
הגנה משפטית
כל הלוואה מגובה במסמכים משפטיים עליהם חותמים גם הלווה וגם הערבים שלו. במקרה של בעיית אשראי מתמשכת או כשל בהחזר ההלוואה, אנחנו נדאג לטיפול המשפטי על חשבוננו, וללא כל פעולה מצד המשקיעים.
קופה לערבות הדדית
על מנת להגביר את ההגנה מפני תנודות, הקמנו את הקופה לערבות הדדית אליה כל משקיע מפריש 1% מסכום ההפקדה ומכל תקבול. במקרה בו יש כשל בהחזר ההלוואה ובהתאם לכללי הפלטפורמה, התשלום החודשי למשקיע ישולם מהקופה לערבות הדדית. כספי הקופה מיועדים לתשלום ולטיפול בהלוואות כשל בלבד, ואינם שייכים לנו. חשוב לציין: במידה והחלטתם למשוך את כספכם, הכסף שהופקד לקופה לערבות הדדית לא יחזור אליכם.
אתם בידיים טובות
ל-BTB וועדת אשראי המורכבת מאנשי מקצוע מן המעלה הראשונה בעלי וותק עשיר במתן אשראי למגוון רחב של עסקים בישראל. הוועדה פועלת לצד דירקטוריון עתיר ניסיון וחברים בו בכירים בעולם הכלכלה, המשפט, שוק ההון והאקדמיה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

ריביות שחולקו למשקיעים עד כה

 

סך ההפקדות שבוצעו לטובת הלוואות

ריבית ממוצעת על ההלוואות

BTB בתקשורת

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. החברה היא מפעילת מערכת לתיווך באשראי, מספר רישיון 56406.

הלוואות בין אנשים הלוואות חברתיות הלוואות עמית לעמית השקעות P2P הלוואות הוגנות בין אנשים השקעה מניבה

מעדיפים לשוחח?

השאירו פרטי קשר ומנהלי תיקי הלקוחות שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל הפרטים

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.