הלוואות לבעלי עסקים זה BTB

איתנו תוכלו לקבל לא רבע, לא חצי - את כל ההלוואה שאתם צריכים לצמיחת העסק שלכם!

יבגניה דודינה

ריבית אטרקטיבית

ללא שיעבודים

מחוץ לאובליגו הבנקאי

אשראי עד מיליון ש"ח

מה אנחנו עושים בעצם?

  • מאז 2014 שאנו מחברים בין לווים למשקיעים, באמצעות טכנולוגיה פיננסית מתקדמת. וכשאנחנו אומרים "לווים", אנו מתכוונים לכל אחד ואחת מכם, בעלי העסקים, שרוצים לקבל הלוואה לצמיחת העסק שלכם.

 

  • המערכת האוטומטית שלנו מרכיבה כל הלוואה מעשרות עד מאות הלוואות קטנות שניתנו על ידי מלווים רבים, בתהליך הלוואה פשוט ומהיר, שאינו דורש מפגש בין הלווים למלווים.

 

  • המעקב אחר ההלוואה מתבצע באמצעות מערכת BTB, מערכת חכמה וידידותית, המאפשרת לראות את כל המידע הנחוץ בנוגע להלוואה שלכם – סכום הקרן המקורי, סכום ההלוואה שנותר, מועדי פירעון עתידיים ועוד.

 

  • חלוצי ההלוואות החברתיות בישראל זה תואר מחייב ובאמצעות השילוב בין טכנולוגיה פיננסית מתקדמת לאנליזה מקצועית – אנו מצליחים להנגיש עבורכם את בנקאות העתיד, וכל זאת ללא מתווכים, סניפים ומאות עובדים.

בעלי העסקים
המובחרים של BTB

בואו להכיר בעלי עסקים שקיבלו מימון לצמיחת העסק שלהם

אתם תנהלו את העסק שלכם,
אנחנו נדאג לכל שאר

רישום מהיר, צ'אט באתר ובפייסבוק, הדרכה טלפונית עם נציג, אנליסט מקצועי המלווה אתכם לאורך כל התהליך והחלטה תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלת כל המסמכים – דאגנו לכל מה שאתם צריכים בשביל להגיש בקשת הלוואה בקלות ובמהירות, כדי שתוכלו להמשיך לנהל את העסק ללא התעסקות מיותרת.

אז למה שתרצו
לקבל מאיתנו הלוואה?

כדאי שתשבו, כי...

הלוואות גדולות בפריסה נוחה
אצלנו תוכלו לקבל הלוואות של עד 1,000,000 ₪, ללא שעבודים ולתקופה של 4-8 שנים. כך העסק שלכם יקבל את כל המימון שהוא צריך כדי לצמוח ואתם תיהנו מתנאים נוחים. צריכים הלוואה גדולה יותר? בואו נדבר על זה.
ללא שיעבודים
בניגוד לבנקים, אצלנו לא תצטרכו לשעבד שום דבר כנגד הלוואה [בהלוואות עד 1 מ' ₪ לתקופות של 4-8 שנים]. באנו לסייע לכם, לא להיפך.
בדיקה מהירה
ההלוואות ב-BTB מאושרות תוך 3 ימי עסקים בממוצע מקבלת כל המסמכים. ב-BTB אין צורך בתוכנית עסקית בכדי להגיש בקשה להלוואה!
פירעון מוקדם ללא עלות
אצלנו תוכלו לפרוע את ההלוואות גם לפני תום תקופת ההלוואה, ללא קנסות וללא עמלות.
מחוץ לאובליגו הבנקאי
ההלוואות שלנו הן מחוץ לאובליגו הבנקאי, כך שמסגרת האשראי שלכם לא מושפעת כלל וכלל. הן יועברו בקלות ובמהירות לחשבון העסק או ישירות לתאגיד, לבחירתכם.
ריבית אטרקטיבית
ההלוואות שלנו ניתנות בריביות אטרקטיביות שיעזרו לעסק שלכם לצמוח. בנוסף, עמלת ניהול ההלוואה מתווספת לסכום ההלוואה הכולל, כך שהעסק שלכם יקבל את כל המימון אותו הוא צריך.
פיקוח של רשות שוק ההון
כמובילי הרפורמה, אנו פועלים לפי החוק המסדיר את פעילות פלטפורמות ה-P2P בישראל שנכנס לתוקפו ביום ה-1.2.18, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016. חוק שאנו יזמנו, ליווינו ודחפנו לכל אורך תהליך חקיקתו.
לצפייה ברישיון של הפלטפורמה לחצו כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

 

סך ההפקדות שניתנו על ידי משקיעי BTB לטובת הלוואות

BTB בתקשורת

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. החברה היא מפעילת מערכת לתיווך באשראי, מספר רישיון 56406.

הלוואות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

חדש! הלוואות לבעלי עסקים בריבית של P+1.9% למצטרפים חדשים!

מעדיפים לשוחח?

השאירו פרטי קשר ומנהלי תיקי הלקוחות שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל הפרטים

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.