חסכו עוד היום של מחר

לא משנה אם אתם חוסכים לילדים, לדירה או לחופשה החלומית הבאה שלכם -
BTB kids הוא החיסכון בשבילכם

החל מ-200 ש"ח בחודש

ריבית של 5%-8% 

יצירת חשבונות ברגע

חיסכו לכל מטרה

מדוע כדאי לחסוך באמצעות BTB kids?


יש לכם שאלות? לנו יש תשובות!

פתיחת חשבון בפלטפורמה ויצירת חשבון לחיסכון מומלצת לכל אדם המעוניין לקבל ריבית גבוהה יותר על הכסף שלו, בין אם הוא מושקע באפיק השקעה אחר או שהכסף שלו "שוכב" בפק"מ בבנק. לקוחות BTB מרוויחים ריבית ממוצעת של 6.8% על ההלוואות (לעומת 0.1% שמקבלים על כסף בפק"מ בבנק). 

חוקי לחלוטין. ביום 1.2.18 נכנס לתוקף החוק להסדרת השקעות P2P, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ז-2017. נציין, כי BTB קידמה את החקיקה המאפשרת פעילות P2P בישראל ולקחה חלק בניסוח החוק ובכל הישיבות ובוועדות הכנסת עד לקבלת התיקון לחוק בנוסחו כיום. BTB פועלת באישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, הרגולטור האחראי על פעילות פלטפורמות ה P2P בישראל. לצפייה באישור המשך העיסוק של BTB לחץ כאן

על לקוחות חדשים המעוניינים לפתוח חשבון משקיע בפלטפורמה להפקיד סכום מינימלי של 2,000 ש"ח. לאחר הפקדה זו, ולאחר שמתקבל אישור על שיוך הכספים, ניתן להעביר כל סכום בהעברה בנקאית חד-פעמית או בהוראת קבע, כאשר ההמלצה בהוראת קבע עומדת על מינימום 200 ש"ח בחודש.

כל כספי המשקיעים מופקדים לחשבון נאמנות המיועד לכספי המשקיעים בלבד. כמו כן, כל החזרי ההלוואות מן הלווים מופקדים לחשבון הנאמנות ומחשבון הנאמנות מועברים החזרי ההלוואות למשקיעים. חשוב לציין כי ישנה הפרדה מוחלטת בין כספי החברה לבין כספי המשקיעים. חשבון הנאמנות מפוקח על ידי נאמן חיצוני. 

ממש לא. הפקדת הכספים וסכומם נתונה לשיקול דעתכם ובהתאם לרצונכם ויכולתכם. איננו מחייבים בהפקדה חודשית. 

הפיזור מתבצע באופן אוטומטי בידי המערכת. המערכות שלנו לא מאפשרות מקרה בו כספו של משקיע אחד יינתן ללווה בודד. לכן, BTB פיתחה מערכת ייחודית בשם B-Match היוצרת בצורה אוטומטית פורטפוליו בן מאות הלוואות לכל משקיע, כך שלא יותר מ-2 אחוז מכספכם יועבר להלוואה בודדת (למעט הלוואות זהב המגובות גם בשעבוד של נכס או כסף).

מרבית ההלוואות ניתנות לתקופות של 4-6 שנים. הפלטפורמה מציעה גם הלוואות זהב, שהן הלוואות גדולות המגובות בבטוחה משמעותית בנוסף להתחייבויות הלווים, ואלה ניתנות לתקופה ארוכה אף יותר.

ב-BTB הליך חלוקת הכספים להלוואות השונות הוא אוטומטי לחלוטין, והמשקיע אינו נדרש לסנן מאות בקשות להלוואות כפי שקורה בפלטפורמות האחרות. 

כספי ההשקעה יינתנו כהלוואות לבעלי העסקים לתקופה של 4-12 שנים, אך BTB בנתה מנגנון הנזלה הוגן ואפשרה למשקיעים גישה לכספם בכל שלב. בפני המשקיעים עומדות שתי אפשרויות למשוך את כספי השקעתם:

  1. לבטל את מחזור ההלוואות ולמשוך מדי חודש קרן וריבית או, לשמור על קרן ההפקדה ולמשוך מדי חודש רק ריבית.
  2. למשוך כל סכום באמצעות הגשת בקשה למשיכה. כל בקשה למשיכה מהווה למעשה הוראה למערכת, למכור את ההלוואות בפורטפוליו ההלוואות למשקיעים אחרים בעזרת כלי המכירה האוטומטי שלנו. מכירת ההלוואה היא ללא עלות. הליך המכירה מהיר בדרך כלל – אך המכירה אינה רגעית, והיא תלויה בכמות המשקיעים האחרים המחפשים להשקיע באותו זמן. ניתן לבקש למכור את כל ההלוואות הפעילות ללא ירידת ערך, למעט הלוואות שסחירותן הוגבלה אם בשל כשל החזרים מתמשך ואם מסיבה אחרת אותן ניתן לבקש למכור בשווי מופחת (או לחלופין, לא למכרן ולהמשיך לקבל בגינן החזרים באמצעות מנגנון הקופה לערבות הדדית ובהתאם לכלליה, זאת עד שאלה יוסדרו).

לכל הלוואה ישנם מאפיינים משתנים כמו גודל, ותק, איכות הלווים/הערבים, סקטור ועוד – אשר ישפיעו על שיעור הריבית.

מנגנון ה-Reinvest מייצר למשקיעים ריבית דריבית ומאפשר להשקיע את כספי ההחזר החודשי מחדש. בדרך זו ניתן להגדיל את הריבית באופן משמעותי, ואכן, רובם המכריע של המשקיעים שלנו בוחרים בדרך זו. מנגנון זה אינו פוגע באפשרויות המכירה, וניתן לבקש למכור את התיק בכל רגע נתון.

כדי להגביר את ההגנה מפני תנודות וכשלים, ייסדנו את הקופה לערבות הדדית. במסגרת זו, נכון להיום, כל משקיע מפריש מכל הפקדה ומכל תקבול 1% מהסכום לטובת הקופה. הקופה משלמת מהיתרה לתיקו של המשקיע את חלקו בהלוואה הנמצאת בבעיית אשראי בהתאם לכללי הפלטפורמה. חשוב להדגיש שההפרשה בגובה 1% לקופה משולמת מחשבונם של המשקיעים ב-12 תשלומים שווים על מנת לאפשר ל-100% מהכסף שלכם להתחיל לצבור ריבית כבר מהחודש הראשון. כמו כן יצוין שהסכום המיועד לקופה לערבות הדדית לא חוזר למלווה בעת משיכת הכסף.

ניתן להתקשר ולקבל סיוע ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו בטלפון 0732-0732-55 בכל יום עסקים בין השעות 9:00-18:00. כמו כן, ניתן לפנות למייל customerservice@btbisrael.co.il

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו.  אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2020, החרש 8, תל אביב

מעדיפים לשוחח?

השאירו פרטי קשר ומנהלי תיקי הלקוחות שלנו ישמחו לחזור אליכם עם כל הפרטים