מי אנחנו

BTB היא חלוצת הלוואות ה-P2P בישראל. הפלטפורמה החלה לפעול בשנת 2014 לאחר מספר שנים של עבודת תכנון ופיתוח אינטנסיביים, ולאחר שהיינו שלמים עם המוצר המהפכני שבנינו (אתם יודעים למי מראים חצי עבודה...). מיום היווסדה, קידמה BTB את החקיקה שתאפשר לציבור בישראל ליהנות מתחום ההלוואות החברתיות – כמשקיעים או כבעלי עסקים המחפשים הלוואה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה פיננסית מתקדמת, BTB הצליחה לחולל מהפכה, ליצור תחרות אמיתית בשוק האשראי בישראל – ולאפשר לכל אחד ואחת להשקיע בעסקים ישראליים וליהנות מהריבית.

אז אחרי שסיימנו לדבר על הפלטפורמה הגיע הזמן להציג את האנשים שמאחוריה: מייסדי הפלטפורמה הם שלומי תורג'מן (מנכ"ל) ואלון כץ (משנה למנכ"ל), המכהנים גם כדירקטורים. בדירקטוריון החברה מכהנים גם דני כרוסט (יו"ר הדירקטוריון), איריס שלגי ואלי קדוש – להם ניסיון עשיר בעולמות הבנקאות, ייזמות חברתית ושיווק, ונמנים עם מיטב המומחים בישראל. אנחנו עובדים קשה כדי שלכם יהיה קל. אנחנו אוהבים את העבודה שלנו – ואוהבים הצלחות. אנחנו טכנולוגיים, אנחנו אנושיים, אנחנו מהירים ומקצועיים. אנחנו בנקאות העתיד. אנחנו BTB.

נאמני החשבון – חברת זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע"מ (BDO ישראל).

לצפייה באישור ניהול החשבון לחץ כאן.

נגן וידאו

הערכים שלנו

הנהלת BTB

שלומי תורג'מן, מייסד ומנכ"ל BTB

שלומי תורג'מן

מנכ"ל, דירקטור ומייסד

מכהן גם כדירקטור בחברה. מרצה בבר אילן ובמוסדות אקדמיים נוספים. במסגרת BTB, היה פעיל מרכזי בקידום החוק להסדרת הלוואות P2P בכנסת. בעברו היה בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום של יחסים בין בעלי מניות, יחסים תאגידיים והגבלים עסקיים והפרשן הכלכלי של התוכנית "מאחורי הכסף" ברשת 13. אבא של זואי, תומר ואן, נשוי ומתגורר בת"א.

אלון כץ, מייסד ומשנה למנכ"ל

אלון כץ

משנה למנכ"ל, דירקטור ומייסד

מכהן גם כדירקטור בחברה. לשעבר יועץ השקעות במרכז השקעות של בנק דסקונט. בעל ותק של מעל ל-10 שנים בשוק ההון, ובעל MBA. נבחר לרשימת ה-40 מתחת 40 של גלובס לשנת 2019. אבא של לני ולורי, נשוי ומתגורר בתל אביב.

דני כרוסט, יו"ר הדירקטוריון

דני כרוסט

יו"ר הדירקטוריון

יו"ר הדירקטוריון. כיהן כדירקטור בחברת הביטוח שירביט עד מכירתה לחברת "הראל". היה סמנכ״ל שיווק ומכירות בניסקו טלמטיקס מקבוצת ניסקו ארדן ופיתח עסקים בהודו, סין, ברזיל וסינגפור. סמנכ״ל שיווק ומכירות בארד טכנולוגיות מקבוצת ארד דליה הפעילה בארה״ב, סין, הודו, ספרד ובריטניה. מנהל מסחרי בחברות תעופה אמריקניות ומנכ״ל התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות בישראל. בעברו היה בכיר בבנק אגוד לישראל.

תמונה של איריס שלגי, דירקטורית

איריס שלגי

דירקטורית

דירקטורית. איריס שלגי היא פילנתרופית ויזמית חברתית. איריס היא מייסדת ויו"ר קרן מהלך, יו"ר עמותת Be for good, חברת המועצה הישראלית לתרבות ואמנות, חברת הועד המנהל של קרן קורת, חברת Jewish Funders Netwrok Israel. איריס הינה בוגרת MBA בניהול משאבי אנוש.

אלי קדוש, דירקטור

אלי קדוש

דירקטור

דירקטור ויו"ר וועדת אשראי. מבכירי בנק ישראל בעבר. מילא מגוון רחב של תפקידים בבנק ישראל בתחומי המגזר העסקי, מטבע חוץ, בנקאות, תנועות הון ומאזן התשלומים. שימש כיו"ר קרן השתלמות של בנק ישראל וייצג את ישראל בקבוצות עבודה בינלאומיות בבנק העולמי, קרן המטבע, Euro-Start ו-OECD. מכהן גם כיו"ר ועדת ההשקעות של חברת PPM ושל קופת הגמל לאקדמאים במדעי החברה והרוח, וחבר המועצה הציבורית של קופת חולים מאוחדת.

BTB בתקשורת

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.

כתובות ליצירת קשר

מחלקת השקעות:

פניות כלליות:

מחלקת הלוואות:

מחלקת שיווק ושת"פ:

נתקלתם בבעיה? דווחו לנו:

יבגניה דודינה מחזיקה טלפון

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. ט.ל.ח

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2024, החרש 8, תל אביב