מי אנחנו

BTB היא חלוצת הלוואות ה-P2P בישראל. הפלטפורמה החלה לפעול בשנת 2014 לאחר מספר שנים של עבודת תכנון ופיתוח אינטנסיביים, ולאחר שהיינו שלמים עם המוצר המהפכני שבנינו (אתם יודעים למי מראים חצי עבודה...). מיום היווסדה, קידמה BTB את החקיקה שתאפשר לציבור בישראל ליהנות מתחום ההלוואות החברתיות – כמשקיעים או כבעלי עסקים המחפשים הלוואה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה פיננסית מתקדמת, BTB הצליחה לחולל מהפכה, ליצור תחרות אמיתית בשוק האשראי בישראל – ולאפשר לכל אחד ואחת להשקיע בעסקים ישראליים וליהנות מהריבית.

אז אחרי שסיימנו לדבר על הפלטפורמה הגיע הזמן להציג את האנשים שמאחוריה: מייסדי הפלטפורמה הם שלומי תורג'מן ואלון כץ, המכהנים גם כמנכ"לים משותפים, ובדירקטוריון החברה מכהנים דני כרוסט (יו"ר הדירקטוריון), ד"ר יעל בנימיני ואלי קדוש –בעלי ניסיון עשיר בעולם הבנקאות, הנמנים עם מיטב המומחים הכלכליים בישראל. אנחנו עובדים קשה כדי שלכם יהיה קל. אנחנו אוהבים את העבודה שלנו – ואוהבים הצלחות. אנחנו טכנולוגיים, אנחנו אנושיים, אנחנו מהירים ומקצועיים. אנחנו בנקאות העתיד. אנחנו BTB.

נאמני החשבון – חברת זיו האפט נאמנויות ואחזקות 2003 בע"מ (BDO ישראל).

לצפייה באישור ניהול החשבון לחץ כאן.

הנהלת BTB

BTB בתקשורת

כתובות ליצירת קשר

מחלקת השקעות:

מחלקת הלוואות:

מחלקת שיווק ושת"פ:

פניות כלליות:

נתקלתם בבעיה? דווחו לנו:

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו.  אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כל הזכויות שמורות ל-בי.טי.בי מקשרים הלוואות בישראל בע"מ 2014-2022, החרש 8, תל אביב