BTB HOME

הבחירה הראשונה למשכנתא שנייה!

יבגניה דודינה

משכנתאות לעסקאות נדל"ן בתנאים שפשוט לא תוכלו לקבל בבנק!

זה לא משנה אם אתם רוצים לרכוש נכס להשקעה, לשדרג את הנכס הקיים שלכם או לאחד מספר הלוואות להלוואת משכנתא אחת – עם BTB HOME תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית המותאמת לצרכים הייחודיים שלכם. לאחר שחוללנו מהפכה בשוק האשראי העסקי, החלטנו לשנות את כללי המשחק גם בשוק המשכנתאות. אנחנו ב-BTB מבינים שרכישת נכס הוא צעד משמעותי, והמטרה שלנו היא להפוך את החלום שלכם למציאות בתהליך שקוף, חכם, אחראי ומהיר.

סמל של בית עם הכיתוב 80% רשום בתוכו

עד 80% מערך הנכס

אצלנו תוכלו לקבל את כל הסכום שאתם צריכים על מנת להשלים את העסקה

סמל של יומן המציין 40 שנה

פריסה עד 40 שנה

תוכלו לפרוס את הסכום ליותר תשלומים כדי שההחזר החודשי שלכם יהיה קטן יותר

ללא עמלת פירעון מוקדם

רוצים לסלק את המשכנתא? אתם יכולים לעשות זאת וזה לא יעלה לכם דבר

מסך מחשב עם הכיתוב YES

בדיקה דיגיטלית מהירה

תהליך חיתום מהיר ופשוט 24/7 - מבלי להמתין לנציג. כמה דקות והאישור אצלכם!

דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים:

למי זה מתאים?

מה צריך להכין?

שאלות נפוצות

אישור עקרוני למשכנתא הוא אישור ראשוני להלוואת משכנתא, המבוסס על ההצהרות ועל הפרטים שמילאתם.

אישור הבקשה יהיה מותנה בכך שבתוך 30 יום תמציאו לנו את המסמכים הנדרשים לאימות הנתונים שמסרתם במסגרת הבקשה, תחתמו על מסמכי ההלוואה, ותמציאו לנו את כל הביטחונות, לרבות שעבוד הנכס. שיעור הריבית ו/או מנגנון שינוי הריבית , לפי העניין, שיקבע באישור העקרוני יעמדו בתוקף ל-30 יום ממועד האישור.

משכנתא חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת לכם כנגד שעבוד נכס, כאשר המלווה הוא גוף אשראי הפועל על פי רישיון כחוק – שאינו בנק. פלטפורמת BTB פועלת על פי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים התשע"ו (2016) ורישיון שניתן לה מאת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. 

משכנתא שאינה משכנתא בנקאית אינה כפופה למגבלות שישנן על משכנתאות בנקאיות, כמו הסכום המקסימאלי למשכנתא, גיל הלווה, משך זמן פריסת ההלוואה ומבחן ההכנסה הפנויה – ולכן יכולה להציע ללווים תנאים עדיפים מאלו המוצעים על ידי המערכת הבנקאית. יתרון משמעותי נוסף הוא המהירות בה ניתן לקדם את תהליכי ההלוואה והעובדה שפעולות רבות מבוצעות על ידי הפלטפורמה ולא על ידי הלווה – כגון, רישום השעבודים.  

חברת BTB הוקמה בשנת 2014 על ידי שלומי תורג'מן ואלון כץ במטרה לפתור את מחנק האשראי של בעלי העסקים בישראל ולקידום שוק האשראי. ביום ה-1.2.18, נכנס לתוקפו החוק המסדיר את פעילות פלטפורמות ה-P2P בישראל, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016. חשוב לנו לציין שהיינו מיוזמי החקיקה ומעורבים ופעילים לכל אורך הליך החקיקה – החל מניסוח החוק, דרך הישיבות בוועדות הכנסת ועד לקבלת התיקון לחוק בנוסחו כיום.

הרגולטור האחראי על פעילותנו היא רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והחברה פועלת מכוח רישיון להפעלת מערכת לתיווך באשראי-מורחב (ר.מ 56406). אתם מוזמנים לצפות ברישיון שלנו ממש כאן

הליך קבלת האישור העקרוני למשכנתא הוא פשוט ומהיר. בזכות המערכות הטכנולוגיות הייחודיות שפיתחנו אתם יכולים לקבל אישור עקרוני לקבלת משכנתא תוך 5 דקות – בכל זמן ומבלי להמתין לנציג. לכם נשאר רק להזין את הנתונים המבוקשים על ידי מערכת הבדיקות שלנו. לאחר קבלת התשובה הדיגיטלית יפנו אליכם מנהלי הלקוחות המקצועיים שלנו על מנת ללוות אתכם לכל אורך התהליך – עד קבלת המשכנתא המיוחלת. כמו כן, תוכלו לבצע הכל באמצעות האזור האישי בו תוכלו להעלות מסמכים.  

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. החברה היא מפעילת מערכת לתיווך באשראי, מספר רישיון 56406.

הלוואות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

נעים להכיר, אנחנו BTB

פלטפורמת ההשקעות וההלוואות החברתיות המובילה בישראל!

באמצעות שילוב של הון אנושי איכותי, ניסיון רב שנים ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת זוכת פרסים - אנחנו יוצרים תחרות אמיתית שמאפשרת לכם לקבל יותר על הכסף שלכם.

במה אתם מתעניינים?

יבגניה דודינה