הלוואה בערבות המדינה
מסלול "חרבות ברזל"

BTB מציעה לבעלי עסקים אשראי חוץ בנקאי בתנאים מעולים שיעזור לעסק שלהם לחזור ולצמוח במסגרת מסלול חרבות ברזל של משרד האוצר

למה כדאי לבחור ב-BTB כגוף המממן בהלוואת "חרבות ברזל"?

מימון של 8% ממחזור המכירות

או עד 500 אלף ש"ח, לפי הגבוה מביניהם

הלוואה מהירה
במהירות ה-BTB

תהליך חיתום מהיר ופשוט

אפשרות לדחיית
תשלומים

אפשרות לדחיית תשלומים עד 12 חודשים

ליווי אישי צמוד

מנהל לקוח מקצועי ילווה את לווי BTB לכל אורך התהליך

הלוואה חוץ בנקאית

האשראי מ-BTB אינו משפיע על האשראי הבנקאי

בטוחות מופחתות

שיעור מרבי של 5% מגובה ההלוואה

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

יש לכם שאלה?

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע להלוואה בערבות המדינה

ההלוואות בקרן מיועדות לכל העסקים בכל תחומי הפעילות: מסחר, תעשייה, חקלאות, שירותים, תיירות וכו'.

סכום ההלוואה המרבי עומד על 500 אלף ₪ או 8% ממחזור המכירות שנה קודמת, לפי הגבוה מביניהם.

הקרן הוקמה בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", על מנת לסייע לעסקים לעבור את התקופה הקשה.

עבור בעלי עסקים הבחירה ב-BTB היא טבעית. BTB היא נותן אשראי מומחה בתחום העסקים אשר קם עבורם ורואה בהם גיבורים ומחוללי צמיחה במשק.

BTB תספק לכל לווה ליווי אישי צמוד אשר ילווה את בעל העסק לכל אורך תהליך לקיחת ההלוואה ומציעה מערכת יחסים עסקית ארוכת טווח ומגוון מוצרי אשראי לפעילות העסקית השוטפת מעבר לקרן בערבות המדינה ע"י חיתום אשראי אישי, איכותי ומהיר.

כמו כן, מאחר ו-BTB מגייסת את הכספים מהציבור הרחב, הציבור הרחב הוא זה שמרוויח את הריבית המקבלת מההלוואות. יש לכם את הכוח לקדם בנקאות חדשה וחברתית יותר.

בקשת האשראי מוגשת דרך אתר ייעודי המופעל על ידי משרד האוצר בו בעל/ת העסק מזינים פרטים אודות הפעילות העסקית וצרכי האשראי, ומעלים סט מסמכים הנדרש לאימות המידע על פי הדרישות שנקבעו על ידי משרד האוצר. במעמד זה יש לבחור את BTB כגוף המממן.

בעלי עסקים המעוניינים בכך מוזמנים לפנות אלינו לקבלת סיוע והכוונה.

למעבר לאתר משרד האוצר לפרטים נוספים ולהגשת הבקשה לחצו כאן

את בקשת האשראי בוחנת BTB על מנת לצמצם את זמני אישור הבקשה להלוואה. וזאת עבור משרד האוצר ומדינת ישראל. יתרונה של BTB הוא בכך שהיא מפעילה מערכת דירוג לעסקים המסייעת בקבלת החלטה מהירה ומאפשרת לדון באותו השבוע בהלוואות שהופנו ל-BTB ובכך לקצר ללווה את התהליך.

האישור הסופי להלוואות בערבות המדינה ניתן על ידי ועדת אשראי בה חברים נציג הגוף אשר מעמיד את ההלוואה ונציג הציבור.

* המידע באתר זה הוא מידע חלקי המוגש כשירות לציבור ואין בו כדי להוות מסמך רשמי כלשהו. המידע המלא והמדויק לעניין סוגי ההלוואות שניתן לקחת במסגרת הקרן, תנאי הסף לקבלת הלוואה בקרן והתהליך הנדרש לקבלת הלוואה מצוי בידי הגופים המתאמים והשותפויות הפיננסיות הפועלות בקרן, ומבוסס על תנאי המכרזים בו זכו הגופים המתאמים והשותפויות הפיננסיות, להפעלת הקרן. 

 

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. ט.ל.ח