יבגניה דודינה

יש לכם שאלות?
יש לנו את כל התשובות!

ברוכים הבאים למרכז המידע שלנו. כאן תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות שלכם
בין אם אתם מתעניינים בהשקעה, הלוואה או חיסכון.
לא מצאתם את מה שחיפשתם? נשמח לענות לכם על כל שאלה בצ'אט או במייל.

השקעות

כמובן, חוקי לחלוטין. אפילו נהיה דקדקנים ונציין שביום ה-1.2.18, נכנס לתוקפו החוק המסדיר את פעילות פלטפורמות ה-P2P בישראל, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016. חשוב לנו לציין שהיינו מיוזמי החקיקה ומעורבים ופעילים לכל אורך הליך החקיקה – החל מניסוח החוק, דרך הישיבות בוועדות הכנסת ועד לקבלת התיקון לחוק בנוסחו כיום.

הרגולטור האחראי על פעילותנו היא רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והחברה פועלת מכוח רישיון להפעלת מערכת לתיווך באשראי-מורחב (ר.מ 56406). אתם מוזמנים לצפות ברישיון שלנו ממש כאן

כספי המשקיעים מופקדים לחשבון הנאמנות בלבד, המנוהל בידי נאמן חיצוני ("BDO נאמנויות"). כמו כן, כל התשלומים בגין ההלוואות מופקדים בחשבון הנאמנות – עבור המשקיעים. חשוב לציין שחשבון הנאמנות הוא חשבון נפרד לגמרי בו מתנהלים אך ורק כספי המשקיעים, מה שיוצר הפרדה מוחלטת בין כספי החברה ("החברה") לבין כספי המשקיעים (ונשמח לראות גם אתכם ביניהם).   

טכנולוגיית B-Match היא טכנולוגיה מתקדמת פרי פיתוחה של BTB, ותפקידה לייצר פיזור מקסימלי של כספי המשקיעים למקסימום הלוואות. בתוך זמן קצר, מערכת B-Match מייצרת פורטפוליו בן אלפי הלוואות (במסלול הכללי), כאשר חלקם של כל משקיע ומשקיעה בהלוואה אחת, לא עולה על יותר מ-2% מכספם. עדיין לא התרשמתם? אז דעו שככל שחולף הזמן, מערכת B-Match ממשיכה לעבוד ולהקטין את החשיפה של כל משקיע ומשקיעה בהלוואה ל-0.1% מכספם (למעט בהלוואות זהב, אשר מגובות גם בשעבוד של נכס נדל"ני או פיקדון כספי).

אנחנו לא אוהבים להתרברב, אבל בדצמבר 2020, מערכת B-Match זכתה במקום הראשון בתחרות -Banking Tech Awards – התחרות הבינלאומית לחברות טכנולוגיה פיננסית ומוסדות פיננסיים, שהתקיימה בלונדון. סתם שתדעו, בכל זאת, כבוד.

ברור לנו שאתם מחפשים השקעה ולא חתונה, לכן חשוב לנו שכספי ההשקעה יהיו נזילים וניתנים למשיכה בכל עת. לשם כך, בנינו מנגנון הנזלה שמאפשר למשקיעים להגיש בקשה למשיכת כספים בכל שלב (גם אחרי ארוחת צהריים, כשאנחנו עייפים). מאחר וההלוואות ניתנות לתקופות של מספר שנים, משיכת הכספים תלויה בכמות הכסף שנכנס מדי יום ממשקיעים אחרים ומהחזרי ההלוואות. פרמטרים אלו קובעים את קצב הנזלת הכספים.

קצת על תהליך משיכת ההלוואה: המשמעות של משיכת הכספים היא מכירה של כל ההלוואות הפעילות לפי ערכן למשקיעים אחרים, למעט ההלוואות הבאות:

  • הלוואות שנצבעו באפור – הלוואות בבירור.
  • הלוואות שנצבעו באדום – הלוואות בהן לא בוצע תשלום יותר מ-4 חודשים.
  • הלוואות שנצבעו בצהוב – הלוואות שהיו אדומות ואופן תשלומן המלא או החלקי הוסדר במסגרת הסדר משפטי.

למעוניינים בכך, ניתן לבקש למכור את ההלוואות המוזכרות לעיל בשווי מופחת או לחילופין – לא למכרן ולהמשיך לקבל בגינן החזרים, באמצעות מנגנון הקופה לערבות הדדית ובהתאם לכלליה עד שאלה יוסדרו.

בכל אופן, משיכת הכספים אינה כרוכה בעמלה או בעלות כלשהי וכל משקיע ומשקיעה יכולים לבקש למשוך את כספם בכל עת (אך כפי שאמרנו, בכפוף לכמות המשקיעים המחפשים להשקיע באותו זמן). מה אנחנו נראים לכם, בנק?

ההלוואות ניתנות לתקופות שונות הנעות בין 4-40 שנים, כאשר הלוואות לתקופה העולה על 8 שנים ניתנות כנגד בטוחות נוספות בדמות שעבוד נכס נדל"ני או פיקדון כספי. 

הריבית בהלוואה נקבעת על פי מאפיינים איכותיים כגון: גודל ההלוואה, תקופת ההלוואה, סוג הבטוחות, ותק בפעילות העסקית, עבר עסקי, קיומם (או היעדרם) של אינדיקטורים שליליים, איכות הלווים, סקטור ועוד, אשר ישפיעו על שיעור הריבית.

חשוב שתדעו: הריבית שנקבעת על ידינו היא אינה ריבית שמשקפת סיכון, אלא איכות. אנו לא מתמחרים סיכון בריבית ובטח שלא מאשרים הלוואות שלדעתנו נחשבות כמסוכנות.

הריבית המתקבלת מהחזרי ההלוואות מועברת למשקיעים בהפחתת דמי הניהול, הפרשה לקופה לערבות הדדית, מיסוי (המנוכה במקור) ועמלות כפי שמפורט בתנאי השימוש.

מרבית ההלוואות המאושרות על ידינו הן הלוואות המחושבות לפי טבלת שפיצר. מכאן, שמרביתם המכריע של התשלומים המתקבלים עבור המשקיעים הם תשלומים חודשיים של קרן וריבית. לכן, ניתן למשוך את הסכום החודשי המתקבל או שניתן להשקיעו בהלוואות חדשות באמצעות מנגנון Reinvest  – מנגנון שמאפשר למשקיעים להרוויח ריבית נוספת ("ריבית דריבית") על כספם, ואכן רובם המכריע של משקיעינו בוחר ליישם אותו.

יישום המנגנון לא פוגע באפשרויות המכירה וניתן לבקש למכור את התיק בכל רגע נתון.

הקופה לערבות הדדית היא קופה צוברת, אליה כל משקיעי BTB מפרישים 1% מכל הפקדה ומכל תקבול.  הפרשה שעל המשקיעים לבצע מסכום ההפקדה הראשוני, בגובה 1% מכספו, משולמת מחשבונם ב-24 תשלומים שווים וזאת על מנת לייצר תשואה חיובית למשקיעים כבר בחודש ההשקעה הראשון. הכספים שמופרשים לקופה לערבות הדדית משמשים לכיסוי תשלומים של הלוואות בפיגור מתמשך, זאת כדי להגביר את ההגנה מפני תנודות וכשלים, והם לא מוחזרים למשקיעים בעת משיכת הכסף.

אין אותיות קטנות ואין הפתעות – דמי הניהול אותם BTB גובה כיום מהמשקיעים הם בשיעור של 0.7% לשנה במסלול הרגיל (B-Match) או 0.8% במסלול הבטוחות (B-Gold). בהלוואות שהן בערבות מדינה יגבו דמי ניהול נוספים בסכום השווה למחצית מהריבית העולה על 4 אחוזים (בחישוב חודשי).

אצלנו, המשקיעים משלמים רק 15% מס על הריבית. זאת בהתאם לרולינג מרשות המיסים ובדומה לריבית על פיקדון בנקאי. בהתאם לרולינג, אנו מנכים במקור, מדי חודש, את תשלום המס מכל משקיע/ה יחיד/ה. 

כל המשקיעים יכולים להנפיק בתום כל שנת מס טופס 867, אשר נמצא באזור האישי במערכת. ממנו ניתן ללמוד על כל תקבולי הריביות שקיבלו באותה השנה.

מעוניינים להשקיע כתאגיד? וואו, זה מחמיא לנו. במצב כזה, המס שתשלמו הוא מס החברות העדכני. תאגיד שיציג פטור מניכוי מס במקור, לרבות ריביות, יוכל לשלם מס במועד התשלום השנתי, ובמסגרת הדו"ח השנתי, וליהנות מריבית דריבית במהלך השנה.

חשוב לציין שהאמור לעיל הוא מידע כללי שאינו מהווה משום ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח, ומומלץ לבדוק סוגיות מיסוי, לרבות מע"מ, עם יועץ מס מוסמך. 

מרבית הלווים שלנו הם יזמים ויזמות, בעלי ובעלות עסקים נורמטיביים, המנהלים פעילות עסקית בת שנה לכל הפחות, המעוניינים בהלוואה. כל אחד ואחת מהלווים נדרשים לעבור הליך אנליזה מלא ומפורט, בו הם מתבקשים לספק מידע כלכלי ועסקי רב.

כך, אנו מוודאים את כושר החזרת ההלוואה של הלווים ואת ביטחון הכסף של המשקיעים.

ישנם לווים נוספים שאינם בעלי עסקים, הפונים לקבלת הלוואות כנגד שעבוד של נכס.

לא, ב-BTB הליך חלוקת הכספים להלוואות השונות הוא אוטומטי לחלוטין (והמשקיעים אינם נדרשים לסנן מאות בקשות להלוואות כפי שקורה בפלטפורמות האחרות) פשוט בגלל שאצלנו כל הלווים שווים. מערכת B-Match מייצרת פיזור נרחב ואחיד עבור המשקיעים והמשקיעות, המתבצע באופן אוטומטי – על פי האלגוריתמים של המערכות השונות שלנו.

עסקים קטנים ובינוניים בישראל סובלים ממחנק אשראי, ללא קשר לאיכות וליכולות של בעלי העסקים. כגוף מחולל תחרות, אנו מציעים לבעלי העסקים הלוואה עסקית לצמיחה בתנאים שוברי שוק.

כך, הם נהנים גם מהלוואות ומימון אטרקטיבי וגם ממענה מהיר המותאם במיוחד עבורם.

זה נכון לחלוטין. על פי החוק המסדיר את פעילותנו, אנו מייצרים את הקשר בין הצדדים באמצעות מנגנון נאמנות ואסור לנו, או למי מטעמנו, לחשוף את פרטי המשקיע/ה ו/או הלווה.

במקרה בו הלוואה לא משולמת, אנו פועלים מיידית ופונים ללווה ולערב/ה (במידה וקיים)  לשם גביית ההלוואה והסדרת התשלום. במקרה של היעדר תשלום בו הלוואה נצבעת באדום, ישולם התשלום (הקרן והריבית) מהקופה לערבות הדדית. במקביל, ההליך מול הלווה והערב/ה, לרבות הליך משפטי במקרה הצורך, מתנהל על ידינו ועל חשבוננו. כאשר מתקבלים הכספים בהליך המשפטי, הם עוברים אוטומטית לקופה לערבות הדדית אשר נשאה בתשלום. מרגיע, לא?

אנחנו מחויבים לנהל את ההליך המשפטי לגביית ההלוואה מן הלווה והערב/ה וכך אנו עושים.

ניתן להתקשר ולקבל סיוע ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו בטלפון 0732-0732-55 בכל יום עסקים בין השעות 9:00-18:00.

כמו כן, ניתן לפנות למייל [email protected]

 

הלוואות

כמובן, חוקי לחלוטין. אפילו נהיה דקדקנים ונציין שביום ה-1.2.18, נכנס לתוקפו החוק המסדיר את פעילות פלטפורמות ה-P2P בישראל, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016. חשוב לנו לציין שהיינו מיוזמי החקיקה ומעורבים ופעילים לכל אורך הליך החקיקה – החל מניסוח החוק, דרך הישיבות בוועדות הכנסת ועד לקבלת התיקון לחוק בנוסחו כיום.

הרגולטור האחראי על פעילותנו היא רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והחברה פועלת מכוח רישיון אשר ניתן לה. אתם מוזמנים לצפות ברישיון שלנו ממש כאן

כל בעל ובעלת עסק באשר הם שמנהלים פעילות עסקית בת שנה לכל הפחות, ובתנאי שעברו אנליזה מפורטת.

ישנם מסלולי הלוואה לבעלי נכסים – הניתנים כנגד שעבוד של נכס.

הליך קבלת ההלוואה הוא פשוט ומהיר. בזכות המערכות הטכנולוגיות הייחודיות שפיתחנו אתם יכולים לקבל אישור עקרוני להלוואה תוך 2 דקות. לכם נשאר רק להזין את הנתונים המבוקשים על ידי מערכת הבדיקות שלנו ומיד לאחר קבלת התשובה, יפנו אליכם מנהלי הלקוחות המקצועיים שלנו שילוו אתכם לכל אורך התהליך – עד קבלת ההלוואה המיוחלת. 

לצפייה בריביות ובתנאי ההלוואות לחצו כאן

הלווים משלמים את ההלוואה לפי לוח סילוקין קבוע וידוע מראש ע"פי שיטת שפיצר המקובלת, לפיה התשלום החודשי כולל קרן וריבית. גביית ההלוואה מבוצעת באמצעות מערכת מס"ב ו/או באמצעות המחאות, והתשלום הראשון מבוצע כבר בחודש העוקב הראשון לאחר מתן ההלוואה.  

ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת, בהודעה מוקדמת של 30 ימים, ללא קנסות ו/או עמלות בגין פירעון מוקדם. כי כמו שכבר ציינו – אנחנו. לא. בנק!

אנו מציעים מגוון מסלולי אשראי לבחירתכם עם תקופות הלוואה שונות, כאשר מרבית ההלוואות ניתנות לתקופות של 4-8 שנים. בנוסף, אנו מציעים גם הלוואות זהב – הלוואות גדולות המגובות בבטוחה (שעבוד של נכס נדל"ני או פיקדון כספי) בנוסף להתחייבויות הלווים, ואלה ניתנות לתקופות של עד 40 שנים.

לאורך פעילותנו, פיתחנו טכנולוגיה חדשנית לדירוג עסקים – מערכת ה-F.R.A. מערכת דירוג לווים ייחודית, המבוססת על נתוני הפעילות העסקית שלהם. אנו גאים להגיד שאנו נמנים בין החברות הבודדות בעולם שפיתחו טכנולוגיה לניתוח ודירוג פעילות עסקית במהירות.

עסקים קטנים ובינוניים בישראל סובלים ממחנק אשראי, ללא קשר לאיכות וליכולות של בעלי העסקים. כגוף מחולל תחרות, אנו מציעים לבעלי העסקים הלוואה עסקית לצמיחה בתנאים שוברי שוק.

כך, הם נהנים גם מהלוואות ומימון אטרקטיבי וגם ממענה מהיר המותאם במיוחד עבורם.

ההלוואות המוצעות על ידינו הן הלוואות גדולות הניתנות במטרה לעשות שינוי אמיתי על חייו של בעל העסק. לשם כך, מעבר למידע המצוי בידינו, אנו מעוניינים להכיר את העסק בצורה מעמיקה. לכן, בעלי ובעלות העסקים נדרשים להעביר לנו מידע מלא בנוגע לפעילות העסקית הנמצא ברשותם – כמו דו"חות כספיים, דו"חות רווח והפסד ומסמכים חשבונאיים אודות עסקיהם, מתוך מטרה להכיר היטב את הלווים ואת עסקיהם.

הרוב המוחלט של ההלוואות מגובה בערב/ה או לווה נוסף שייבחנו בהתאם למסלול ולסכום ההלוואה המבוקש. 

לשמחתנו, יש לנו את היכולת לבצע אנליזה מעמיקה על עסקים המסייעת לנו לבחור עסקים טובים להלוואות. לפי הנתונים שלנו, הגיל הממוצע של העסקים שזוכים להלוואה מאתנו הוא יותר מ-9 שנים, כאשר באמתחתם הון כספי ואנושי המסייע להם להתמודד עם משברים ולהתאים את פעילותם העסקית למצב. ואכן, רוב העסקים שעובדים איתנו ביצעו התאמות רבות בעקבות הקורונה הכוללות גם פיתוח פעילויות עסקיות נוספות. אמרנו לכם, עסקים טובים.

כמו שכבר ציינו, אנו נותנים הלוואות לעסקים טובים. לכן, אם עסק בעל יכולת לייצור רווחים נפגע ממשבר הקורונה – נשמח לסייע לו באמצעות מתן הלוואה. לצורך כך, השקנו יחד עם משרד הכלכלה מסלול מיוחד לעסקים שנפגעו ממשבר הקורונה, אשר מהווה מסלול המשך לקרן להלוואות בערבות המדינה ובערבות חלקית של משרד הכלכלה.

לשם קבלת הלוואה, עסקים אלו יצטרכו להראות המשכיות ויכולת לייצר רווחים וכמובן – עמידה בתנאי הדירוג שלנו.

חיסכון

כל אדם צריך חיסכון, כך שזה מתאים לכולם. 

אצלנו, ניתן לפתוח חשבון חיסכון לכל מטרה ולבקש למשוך את הכספים בכל עת ובכפוף לכללי הנזילות שלנו. למעשה, לקוחותינו נהנים מריבית ממוצעת של כ-8% לשנה (ברוטו) על ההלוואות, בעוד שלקוחות הבנקים זוכים לריבית קטנה יותר.

כמובן, חוקי לחלוטין. אפילו נהיה דקדקנים ונציין שביום ה-1.2.18, נכנס לתוקפו החוק המסדיר את פעילות פלטפורמות ה-P2P בישראל, או בשמו הרשמי – תיקון מס´ 4 לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע"ו-2016. חשוב לנו לציין שהיינו מיוזמי החקיקה ומעורבים ופעילים לכל אורך הליך החקיקה – החל מניסוח החוק, דרך הישיבות בוועדות הכנסת ועד לקבלת התיקון לחוק בנוסחו כיום.

הרגולטור האחראי על פעילותנו היא רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון והחברה פועלת מכוח רישיון אשר ניתן לה. אתם מוזמנים לצפות ברישיון שלנו ממש כאן

שאנחנו נגביל אתכם? ניתן להפקיד כל סכום וללא הגבלה, באמצעות הוראת קבע או העברות בנקאיות חודשיות.

כספי המשקיעים מופקדים לחשבון הנאמנות בלבד, המנוהל בידי נאמן חיצוני ("BDO נאמנויות"). כמו כן, כל התשלומים בגין ההלוואות מופקדים בחשבון הנאמנות – עבור המשקיעים. חשוב לציין שחשבון הנאמנות הוא חשבון נפרד לגמרי בו מתנהלים אך ורק כספי המשקיעים, מה שיוצר הפרדה מוחלטת בין כספי החברה ("החברה") לבין כספי המשקיעים (ונשמח לראות גם אתכם ביניהם).   

ממש לא, איננו מחייבים בהפקדה חודשית. הפקדת הכספים וסכומם נתונה לשיקול דעתכם ובהתאם לרצונכם ויכולתכם. מה שנקרא, בלי לחץ.

טכנולוגיית B-Match היא טכנולוגיה מתקדמת פרי פיתוחה של BTB, ותפקידה לייצר פיזור מקסימלי של כספי המשקיעים למקסימום הלוואות. בתוך זמן קצר, מערכת B-Match מייצרת פורטפוליו בן מאות הלוואות, כאשר חלקם של כל משקיע ומשקיעה בהלוואה אחת, לא עולה על יותר מ-2% מכספם. עדיין לא התרשמתם? אז דעו שככל שחולף הזמן, מערכת B-Match ממשיכה לעבוד ולהקטין את החשיפה של כל משקיע ומשקיעה בהלוואה ל-0.1% מכספם (למעט בהלוואות זהב, אשר מגובות גם בשעבוד של נכס נדל"ני או פיקדון כספי).

אנחנו לא אוהבים להתרברב, אבל בדצמבר 2020, מערכת B-Match זכתה במקום הראשון בתחרות -Banking Tech Awards – התחרות הבינלאומית לחברות טכנולוגיה פיננסית ומוסדות פיננסיים, שהתקיימה בלונדון. סתם שתדעו, בכל זאת, כבוד.

ההלוואות ניתנות לתקופות שונות הנעות בין 4-40 שנים, כאשר הלוואות לתקופה העולה על 8 שנים ניתנות כנגד בטוחות נוספות בדמות שעבוד נכס. 

אצלנו, אתם לא צריכים לבחור הלוואות, סיכון, לווה או סקטור. כגוף מקצועי, אנו אלו שמאתרים את הלווים, מבצעים את האנליזה עליהם, ומאפשרים לכם לעשות מה שהבנק עושה. רק שאצלנו אתם מרוויחים את כל הריבית. יחי ההבדל הקטן.

ברור לנו שאתם מחפשים השקעה ולא חתונה, לכן חשוב לנו שכספי ההשקעה יהיו נזילים וניתנים למשיכה בכל עת. לשם כך, בנינו מנגנון הנזלה שמאפשר למשקיעים להגיש בקשה למשיכת כספים בכל שלב (גם אחרי ארוחת צהריים, כשאנחנו עייפים). מאחר וההלוואות ניתנות לתקופות של מספר שנים, משיכת הכספים תלויה בכמות הכסף שנכנס מדי יום ממשקיעים אחרים ומהחזרי ההלוואות. פרמטרים אלו קובעים את קצב הנזלת הכספים.

קצת על תהליך משיכת ההלוואה: המשמעות של משיכת הכספים היא מכירה של כל ההלוואות הפעילות לפי ערכן למשקיעים אחרים, למעט ההלוואות הבאות:

  • הלוואות שנצבעו באפור – הלוואות בבירור.
  • הלוואות שנצבעו באדום – הלוואות בהן לא בוצע תשלום יותר מ-4 חודשים.
  • הלוואות שנצבעו בצהוב – הלוואות שהיו אדומות ואופן תשלומן המלא או החלקי הוסדר במסגרת הסדר משפטי.

למעוניינים בכך, ניתן לבקש למכור את ההלוואות המוזכרות לעיל בשווי מופחת או לחילופין – לא למכרן ולהמשיך לקבל בגינן החזרים, באמצעות מנגנון הקופה לערבות הדדית ובהתאם לכלליה עד שאלה יוסדרו.

בכל אופן, משיכת הכספים אינה כרוכה בעמלה או בעלות כלשהי וכל משקיע ומשקיעה יכולים לבקש למשוך את כספם בכל עת (אך כפי שאמרנו, בכפוף לכמות המשקיעים המחפשים להשקיע באותו זמן). מה אנחנו נראים לכם, בנק?

לכל הלוואה ישנם מאפיינים משתנים כמו גודל, ותק, איכות הלווים/הערבים, סקטור ועוד – אשר ישפיעו על שיעור הריבית.

מנגנון ה-Reinvest מייצר למשקיעים ריבית דריבית ומאפשר להשקיע את כספי ההחזר החודשי מחדש. בדרך זו ניתן להגדיל את הריבית באופן משמעותי, ואכן, רובם המכריע של המשקיעים שלנו בוחרים בדרך זו. מנגנון זה אינו פוגע באפשרויות המכירה, וניתן לבקש למכור את התיק בכל רגע נתון.

כדי להגביר את ההגנה מפני תנודות וכשלים, ייסדנו את הקופה לערבות הדדית. במסגרת זו, נכון להיום, כל משקיע מפריש מכל הפקדה ומכל תקבול 1% מהסכום לטובת הקופה. הקופה משלמת מהיתרה לתיקו של המשקיע את חלקו בהלוואה הנמצאת בבעיית אשראי בהתאם לכללי הפלטפורמה. חשוב להדגיש שההפרשה בגובה 1% לקופה משולמת מחשבונם של המשקיעים ב-12 תשלומים שווים על מנת לאפשר ל-100% מהכסף שלכם להתחיל לצבור ריבית כבר מהחודש הראשון. כמו כן יצוין שהסכום המיועד לקופה לערבות הדדית לא חוזר למלווה בעת משיכת הכסף.

ניתן להתקשר ולקבל סיוע ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו בטלפון 0732-0732-55 בכל יום עסקים בין השעות 9:00-18:00. כמו כן, ניתן לפנות למייל [email protected]

אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה

בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם למדיניות הפרטיות ובכלל זה לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB, אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת.

האמור לעיל כפוף לתנאי החברה, לתנאי השימוש ולהוראות הדין כפי שיעודכנו מעת לעת. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי ואין במידע על תשואות ו/או ריביות שהושגו בעבר כדי להעיד על תשואות ו/או ריביות שתושגנה בעתיד ואין בנתונים אודות ריבית כדי להעיד על תשואה נטו. אין באמור לעיל משום ייעוץ השקעות ו/או כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ מיסוי המותאם לצרכי הלקוח. פעילות P2P בישראל מוסדרת תחת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016; הענקת ההלוואה נתונה לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של החברה. הענקת ההלוואה מותנית בחתימה על הסכם הלוואה ועמידה בהוראותיו. אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. בהשארת הפרטים אתם נותנים את הסכמתכם לקבלת דיוורים פרסומיים מחברת BTB אך באפשרותכם לבקש להסיר עצמכם בכל עת. ט.ל.ח